Aile Kurmaya Hazır Mıyım?

Aile Kurmaya Hazırmıyım

Aile Kurmaya Hazır mıyım

Aile Kurmaya Hazır Mıyım Duymak istediğin şey bu olmayabilir, ama gerçek şu ki, bir bebeğin gelişi bazı zorluklara ve kargaşalara neden olabilir.

İlişkiniz daha önce sorunsuz ilerliyor olsa bile  Üç kişilik bir aile olmak, hem stres  hem de fiziksel olarak yorgun olduğunuzda sizi ve eşinizi değişime iter.  Bunu bir çift olarak birlikte geçirmek için birbirinizi daha az eleştirin ve hayatınızın yeniliklere açık olmasını sağlayın.

Öncelikle, bu zorluğu tahmin etmek ve hayatın değişmesine hazır olmalısınız. Bir bebek doğduğunda her ilişkinin doğal bir evrimden geçtiğini bilmek, kaçınılmaz darbelerle başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Aile Kurmaya Hazirmiyim 2

Bu arada, hala iki kişi olarak bol bol zamanınız  Beraber Olmak için daha fazla çaba gösterin. Her gün birbirinizle konuşmak için zaman ayırın. Ve seks,

Bebeğe Hazırlanmak İçin Yapılacaklar

Bebeğe Hazırlanmak İçin Yapılacaklar listenizde başka bir angarya gibi gelmeye başladıysa, bağlantı kurmanın başka yollarını düşünün. En kısa mesafelerde bile el ele tutuşun,  Eşinize sebepsiz yere bir öpücük verin veya sarılıp film izleyin. İlk randevunuzu hatırlayın veya ikinci bir balayı planlayın. Şimdi yakın bir ilişki kurmak bebek doğduğunda geçecek bitkin geceler için yakın durmanızı ve birbirinize destek olmanızı sağlayacaktır.

sağlığınızı, mali durumunuzu ve eşinizle olan ilişkinizi güçlendirecek adımlar atarak hamileliğinizi mümkün olan en iyi şekilde başlatabilirsiniz. Ve bu, küçük çocuğunuzla hayata geçişi çok daha yumuşak hale getirecektir. Aklınızda hala kuşku varsa Hamilelik Öncesi kategorimizden kafanızdaki sorularınıza yanıt olacak makalelerimize bakabilirsiniz.